Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Stanowisko do samospisu internetowego. Powstało w Urzędzie Miejskim

W Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, w lokalu przy pl. Jana Pawła II 3/3, parter pokój nr 4 (wejście obok Wydziału Promocji), przygotowane zostało stanowisko do samospisu internetowego.

Stanowisko komputerowe do samospisu internetowego będzie dostępne od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021 r., w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, tj.:

  • poniedziałek, wtorek, środa  od 7:30 do 15:30
  • czwartek od 7:30 do 17:30
  • piątek od 7:30 do 13:30

W związku z zagrożeniem epidemicznym osoby zainteresowane skorzystaniem ze stanowiska komputerowego  do przekazywania danych w NSP 2021, proszone są o  umówienie  się  telefonicznie pod numerem  501 872 441 (kontakt  od  1 kwietnia 2021 r.)  i  ustalenie terminu wizyty  w punkcie do samospisu internetowego.

Celem funkcjonowania ww. punktu jest umożliwienie realizacji obowiązku spisowego dla osób, które z przyczyn osobistych  nie są w stanie dokonać samospisu w miejscu swojego zamieszkania, bądź też nie mają możliwości skorzystania z własnego komputera, bądź sprzętu mobilnego  z dostępem do internetu.
Lokal jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

UWAGA!  W punkcie do  samospisu internetowego  udzielana jest jedynie pomoc doraźna, np. pomoc w uruchomieniu aplikacji, bądź udzielane są ogóle informacje na temat zagadnień spisowych.

Członkowie Gminnego Biura Spisowego nie wypełniają formularza  spisowego, trzeba to zrobić samodzielnie!

Wyłączony