Podczas imprezy na uczestników czekały między innymi biegi, tory przeszkód, skoki w dal, wyścigi w workach i slalomy.
Rywalizacja odbywała się w atmosferze zabawy, współpracy i zasad fair play. W przerwach między konkurencjami dzieci mogły korzystać z atrakcji towarzyszących – wspólnych zabaw, malowania twarzy, strażackich wyzwań przygotowanych przez OSP w Zabrzegu oraz wspólnego poczęstunku.
Zwieńczeniem Spartakiady było uroczyste wręczenie pucharów i upominków – każdy przedszkolak był tego dnia zwycięzcą!
Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom, partnerom i darczyńcom, których wsparcie umożliwiło przygotowanie tego radosnego i bezpiecznego wydarzenia. Spartakiada Przedszkolaków w Zabrzegu po raz kolejny pokazała, że wspólne działanie przynosi wielką radość najmłodszym mieszkańcom naszej gminy.