Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Aktywne wakacje w Czechowicach-Dziedzicach. Zajęcia nie tylko dla dzieci

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach zadbał o to, aby dzieci i młodzież nie nudziły się w wakacje. Obok zajęć organizowanych w tygodniu w ramach akcji „Wakacje na sportowo”, dzieci z rodzinami mogą uczestniczyć w „Aktywnych weekendach”.

W minioną niedzielę w ramach „Aktywnych weekendów” Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował aż trzy różne propozycje. Na terenie Parku Szwajcarska Dolina odbyły się zajęcia „ABC surwiwalu”, w których uczestniczyły całe rodziny. W Parku na Północy miłośnicy jazdy na rolkach mogli szkolić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów ze szkółki Skuza Sport. Dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy przygotowano animacje i zabawy w Parku Świętej Barbary.

Razem z MOSiR-em zapraszamy na kolejne „Aktywne weekendy”. W niedzielę 14 sierpnia w Parku Szwajcarska Dolina po raz kolejny zostanie zamontowana tyrolka i most linowy. Tydzień później w tym samym miejscu odbędą się animacje dla dzieci oraz szkolenie na trasie rowerowej MTB.

Nie