Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

32. finał WOŚP z patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta

W niedzielę 28 stycznia 2024 roku po raz kolejny zagra "orkiestra" pod batutą Jurka Owsiaka. Wydarzenia związane z 32. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czechowicach-Dziedzicach patronatem objął Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Tradycyjnie czechowicki finał WOŚP odbędzie się w centrum handlowym Stara Kablownia. Podobnie jak w ubiegłych latach w inicjatywę włączył się Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

- Postanowiłem jako burmistrz objąć patronatem działania, które czechowicki sztab będzie organizował w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie naszego miasta. Proszę każdą osobę, każdego mieszkańca, o włączenie się do finałowego grania - mówi Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

- Wierzymy, że dzięki naszej współpracy uda się stworzyć niesamowity finał i pobić kolejny rekord zbiórki. Zachęcamy wszystkich do działania z nami. Szukamy sponsorów, wolontariuszy i świeżej krwi, która pozwoli nam udoskonalić 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czechowicach-Dziedzicach - dodaje Dominika Baścik z czechowickiego sztabu WOŚP.

 

Wszystkich potencjalnych partnerów, sponsorów i wolontariuszy zachęcamy do kontaktu ze sztabem WOŚP Czechowice-Dziedzice.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. W całej Polsce działają 64 takie jednostki.

Tak