Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach poszukuje kandydata na stanowisko naczelnika Wydziału Inwestycji i Zarządu Drogami

Burmistrz Czechowic-Dziedzic ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Naczelnika Wydziału Inwestycji i Zarządu Drogami. Do głównych zadań związanych z pracą na tym stanowisku należeć będzie: nadzór w zakresie realizacji obowiązków wykonywanych przez pracowników, nadzór nad przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych, kanalizacji deszczowej, inwestycji drogowych, oświetlenia dróg, utrzymania zieleni, bieżącego utrzymania dróg i ich remontów.
  • Wymagane wykształcenie: wyższe II stopnia o kierunku budownictwo, inne kierunki techniczne lub administracja.
  • Wymagane doświadczenie zawodowe: 5 lat stażu pracy zawodowej, w tym 2 lata stażu pracy na stanowisku kierowniczym lub stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem pracowników.

Oferujemy pracę na pełny etat, na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na czas określony).
Termin składania ofert: do 23 lipca 2021 r. (piątek).

 

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach (parter budynku głównego przy pl. Jana Pawła II 1) lub przesłać drogą pocztową na adres: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice.


Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel.: 32 214-71-47

Wyłączony