Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Konsultacje w sprawie zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy. Ulice Stawowa, Ligocka i Brzeziny

Burmistrz Czechowic-Dziedzic zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do udziału w konsultacjach z ekspertem w zakresie planowania przestrzennego na temat zagospodarowania terenów położonych przy ul. Stawowej, Ligockiej, DK1 i Brzeziny w Czechowicach-Dziedzicach.

Na spotkaniu zostanie przedstawiona koncepcja zagospodarowania tych terenów wraz z układem komunikacyjnym. Zaproszony ekspert przedstawi podstawowe informacje dotyczące procedury planistycznej, wyjaśni możliwości i konsekwencje przyjęcia danych rozwiązań dla zagospodarowania terenów położonych przy ul. Stawowej, Ligockiej, DK1 i Brzeziny oraz odpowie również na ewentualne pytania.

W spotkaniu uczestniczyć będzie przyszły inwestor oraz pracownia urbanistyczna z Rybnika wykonująca zmianę studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Czechowice-Dziedzice na podstawie uchwały nr XXXIII/400/21 z dnia 23.02.2021 r. 

Spotkanie  odbędzie się   w terminie :

-   17.05.2022 r. (wtorek) w godz. 16.00 - 18.00
    (Budynek Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach sala 305)

Wyłączony