Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Wiosenne spotkanie firm z katowickiej RIG w Czechowicach-Dziedzicach

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach organizuje Otwarte Spotkanie Firm Członkowskich. Wydarzenie, organizowane w tym roku już po raz trzeci, tym razem odbędzie się w Dworku Eureka w Czechowicach-Dziedzicach, w poniedziałek 27 marca. Jak zwykle będzie to doskonała okazja do porozmawiania z przedstawicielami świata biznesu, nauki i samorządu oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Jednym z prelegentów będzie Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Gościem Specjalnym będzie Grzegorz Zięba –  Valeo Powertrain Electrified Mobility Central Europe Vice President oraz Senior Site General Manager w Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach.

Zakłady Valeo PEM Central Europe, zlokalizowane w Czechowicach oraz w Niemczech, prowadzą działalność produkcyjną i badawczo-rozwojową w obszarze nowoczesnych rozwiązań skoncentrowanych na  elektryfikacji, automatyzacji oraz regeneracji komponentów. Ich produkty stanowią najbardziej kompletną i innowacyjną gamę komponentów oraz systemów wysokiego napięcia do wszystkich typów pojazdów elektrycznych.

Podczas spotkania głos zabierze także dr Marian Błachut – Burmistrz Czechowic-Dziedzic, który przybliży sytuację społeczno-gospodarczą gminy.

Do Czechowic-Dziedzic, gdzie mieści się Delegatura Izby, organizatorzy zapraszają firmy członkowskie i oraz partnerów, a także tych przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać RIG i rozważają członkostwo. W trakcie spotkania powitane zostaną też nowe firmy członkowskie Izby, którym wręczone zostaną certyfikaty i pamiątkowe pakiety powitalne.

Grafika promocyjna ze zdjęciem Grzegorza Zięby

Początek spotkania o godz. 17.00, zakończenie zaplanowano około godz. 20.00. Miejsce - Dworek Eureka w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Prusa 64.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Nie