Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Spółdzielnia Socjalna Czecho-Best. Pomoc dla osób potrzebujących opieki i wsparcia

Zwiększająca się liczba osób starszych, samotnych, które z powodu choroby lub innych przyczyn nie są w stanie samodzielnie funkcjonować, rodzi potrzebę zapewnienia opieki takim osobom. Spółdzielnia Socjalna Czecho-Best, będąca wspólnym przedsięwzięciem samorządów Czechowic-Dziedzic i Bestwiny, wychodzi naprzeciw tym potrzebom i oferuje usługi opiekuńcze, polegające przede wszystkim na zaspokojeniu podstawowych potrzeb życiowych podopiecznych oraz pomocy i wsparciu w codziennym życiu.

Oferta skierowana jest zarówno do osób wymagających opieki, jak również do osób sprawujących opiekę nad chorymi.

Usługi są świadczone przez doświadczone i wykwalifikowane opiekunki w miejscu zamieszkania podopiecznych i realizowane w różnym wymiarze czasowym, w zależności od potrzeb podopiecznego oraz jego rodziny.

- Do każdego podchodzimy indywidualnie, by dobrać taką pomoc, która odpowie oczekiwaniom i zapewni lepszy komfort życia – zapewniają w Czecho-Best - W ofercie Spółdzielni znajdują się dodatkowo usługi fizjoterapeutyczne, a także wypożyczalnia sprzętu medycznego. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Osoby lub rodziny zainteresowane usługami Spółdzielni Socjalnej Czecho-Best zapraszamy do kontaktu w siedzibie Spółdzielni w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów 83, lub kontaktu telefonicznego, pod numerami 733 201 772 oraz 507 956 059.

plakat spółdzielni Czecho-Best

Tak