Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Śląskie Orły Wolontariatu – Wolontariusz 2022. Zaproszenie do udziału w konkursie

Do 7 listopada br. przyjmowane są zgłoszenia w konkursie Śląskie Orły Wolontariatu – Wolontariusz 2022, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Celem konkursu jest uhonorowanie wolontariuszy za ich zaangażowanie i troskę o drugiego człowieka. Nominowani do konkursu mogą być zarówno pojedynczy wolontariusze, jak i całe organizacje. Liczy się każda aktywność w dowolnym obszarze życia społecznego – ważne, żeby miała charakter wolontariatu.

Kandydatów mogą zgłaszać osoby fizyczne i organizacje pozarządowe związane z działalnością na rzecz wolontariatu. Jeden podmiot może wskazać po jednej kandydaturze, w każdej z dwóch kategorii. Kapituła konkursu wybierze laureatów w kategoriach: wolontariat indywidualny i organizacja działająca w obszarze wolontariatu. Członkowie kapituły będą brać pod uwagę: zaangażowanie, innowacyjność, skuteczność oraz partnerstwo w podejmowanych przez wolontariuszy działaniach.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 listopada 2022 roku. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie slaskieorly.slaskie.pl oraz ngo.slaskie.pl

Nie