Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Czechowicach-Dziedzicach. Nagrody i awanse dla nauczycieli

W środę 13 października, w związku z przypadającym jutro Dniem Edukacji Narodowej, w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się spotkanie Burmistrza Mariana Błachuta z nauczycielami.

Ze względu na pandemię i związane z nią obostrzenia uroczystość, która w minionych latach zwykle odbywała się na terenie jednej z gminnych szkół, ograniczona została do wręczenia pedagogom z czechowickich placówek oświatowych corocznych nagród burmistrza, nagród jubileuszowych oraz awansów na wyższe stopnie nauczycielskie, a zaproszeni na salę sesyjną Urzędu Miejskiego goście podzieleni zostali na grupy.

Nagrody i awanse wręczali nauczycielom: Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, Zastępca Burmistrza Maciej Kołoczek, Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Magdalena Kubik.

Nie mogło oczywiście zabraknąć życzeń dla nauczycieli, składanych przez Burmistrza Mariana Błachuta w imieniu swoim oraz władz samorządowych gminy i od przedstawicieli organizacji związkowych, zrzeszających czechowickich pedagogów. Nauczycielom życzono satysfakcji i sukcesów w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz siły i wytrwałości, potrzebnej zwłaszcza teraz, w dobie trwającej pandemii koronawirusa.

Nie