Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Nadwiślański Rajd Przygodowy w Czechowicach-Dziedzicach. Trwają zapisy

17 czerwca br. pasjonaci aktywnego spędzania wolnego czasu z czechowickiej grupy biegowej Rozbiegamy To Miasto - RyTm organizują kolejną edycję Nadwiślańskiego Rajdu Przygodowego. Uwaga! Zapisy chętnych z preferencyjną, niższą kwotą wpisowego, trwają do niedzieli 16 kwietnia.

Rajd przygodowy organizowany na terenie Gminy Czechowic-Dziedzice to propozycja ciekawego spędzenia czasu i wspólnej zabawy. Jest to oferta zarówno dla tych, którzy będą chcieli ścigać się na trasie sportowej - nazywanej przez organizatorów Trasą Pieszą, jak i dla rodzin z dziećmi - na tzw. Trasie Rodzinnej, dużo łatwiejszej do pokonania, w ramach której będą mogli z mapą w ręku odwiedzić tylko kilka wybranych punktów kontrolnych. Na punktach kontrolnych na uczestników będą czekały będą rozmaite zadania-niespodzianki do wykonania - stąd nazwa rajdu – „Przygodowy”.

- Gorąco zachęcamy do udziału! Będziecie zaskoczeni jak wiele będziecie mogli dowiedzieć się o naszym mieście! – podkreślają organizatorzy rajdu. - Jeśli kogoś przerażają słowa „mapa”, „punkt kontrolny”, „zadania”, to naprawdę nie ma się czego bać - wszystko będzie wyjaśnione, opisane i omówione przed startem – dodają.

Dla zawodników na trasie sportowej będzie prowadzona klasyfikacja. Dla rodzin z dziećmi na trasie rodzinnej klasyfikacji nie będzie - dyplom otrzyma każda drużyna, która zaliczy przynajmniej 1 punkt kontrolny, na co będzie kilka godzin czasu.

By ułatwić najmłodszym poruszanie się po mieście, dzieci będą mogły przemieszczać się na rowerkach, hulajnogach, rolkach, a najmłodsi w wózkach (jest to wpisane w regulaminie). Na każdego uczestnika na mecie będzie czekał poczęstunek.

Organizatorami rajdu są: Grupa Rozbiegamy To Miasto, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, MTS Winner oraz Gmina Czechowice-Dziedzice.

Do zobaczenia na trasie!

Grafika promująca imprezę

Nie