Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

„Inny los”. Charytatywny Koncert Muzyki Chrześcijańskiej na rzecz uchodźców z Ukrainy

W niedzielę 22 maja w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się Charytatywny Koncert Muzyki Chrześcijańskiej pt. „Inny Los”. Podczas koncertu zostaną zebrane środki, które w całości zostaną przekazane do rozdysponowania przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy, którzy przebywają na terenie naszej gminy.

Podczas koncertu będziemy mieć możliwość wsłuchania się w przepiękną kojącą muzykę chrześcijańską w wykonaniu Grażyny Szambelan, Magdaleny Malisz, Joanny Zbierskiej i Mario Jarib Diaz. Dodatkowym atrakcyjnym akcentem podczas koncertu będzie występ śpiewaczki z Ukrainy Anastasii Dediukhiny. Koncert został objęty honorowym patronatem burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta. Organizatorem koncertu jest Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Czechowicach-Dziedzicach.

Organizatorzy mają nadzieję, że środki zebrane podczas koncertu przyniosą korzyść i pomoc osobom, które musiały opuścić swoje miejsce zamieszkania, być może straciły wszystko, co miały, oraz, że sam koncert przyniesie uczestnikom pokrzepienie i wleje do serca pokój tak bardzo potrzebny nam wszystkim w tym niespokojnym świecie.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

plakat informacyjny

Nie