Przejdź do głównej nawigacji Przejdź do treści Przejdź do stopki Przejdź do mapy portalu

Dwa medale Mistrzostw Polski w tenisie stołowym! Sukces zawodniczek MKS

Weronika Indeka oraz Aleksandra Kuzio zdobyły brązowe medale podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym, która odbyła się w dniach 5-8 maja w Białymstoku. Zawodniczki MKS Czechowice-Dziedzice rywalizowały przez 4 dni w gronie 128 najlepszych kadetów i kadetek w kraju.

Weronika Indeka zajęła 3 miejsce w grze deblowej w parze z Wiktorią Przybytkowską (LUKS Chełmno), a Aleksandra Kuzio zdobyła brązowy medal w grze mieszanej w duecie z Karolem Broszkiewiczem (KS Mysław Mysłowice).

Czechowiczanki startowały łącznie w 4 konkurencjach i zajęły następujące miejsca:

• Drużynowe Mistrzostwa Polski – MKS Czechowice-Dziedzice (5 miejsce)
  • Gra podwójna kobiet (Weronika Indeka - 3 miejsce, Aleksandra Kuzio - 5 miejsce)
  • Gra mieszana (Weronika Indeka – 5 miejsce, Aleksandra Kuzio – 3 miejsce)
  • Gra pojedyncza kobiet (Weronika – 9 miejsce, Ola – 9 miejsce)

Warto dodać, że dwa tygodnie wcześniej Weronika i Ola zostały drużynowymi Mistrzyniami Śląska kadetek.

Gratulujemy najlepszych rezultatów w historii czechowickiego tenisa stołowego w Mistrzostwach Polski kadetów.