naglowek3.jpg
Czwartek, 23.11.2017    
Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
Przydatne linki

pz.jpg
obywatel_slider.(5047590_3443284).jpg
LOGO Razem Bezpieczniej.jpg
Strefy wywozu odpadów komunalnych

Właściciele nieruchomości na terenie naszej gminy otrzymali harmonogram odbioru odpadów komunalnych (segregowanych i zmieszanych). Na potrzeby obsługi nowego systemu gospodarowania odpadami gminę podzielono na kilkanaście stref, obsługiwanych przez różne firmy wywozowe:

Strefa 1

Czechowice-Dziedzice: Agawy, Brzozowa, Chabrowa, Chłodna, Chmielna, Fiołkowa, Hiacyntów, Jastrzębia, Jaśminowa, Junacka, Kamionka, Komorowicka, Konwalii, Kręta, Krokusów, Krupnicza, Krzywa, Klonowa, Kwiecista, Laurowa, Legionów od nr 190a do nr 241, Lipowska do DK1, Nad Młynówką, Napierskiego, Olszyna, Orchidei, Piękna, Podlarysz, Podwale, Prosta,  Przebiśniegów, Robotnicza, Rolna, Różana, Rzeczna, Storczyków, Świerkowicka do DK1, Terenowa, Tulipanów, Wilcza, Włókiennicza, Wrzosowa, Zawiła.

 

Strefa 2a

Czechowice-Dziedzice: Bażantów, Bestwińska, Cienista do DK1, Dworcowa, Jodłowa, Kasztanowa, Krucza, Oliwna, Pawia, Słowicza, Sokola, Sosnowa, Spółdzielcza, Szafranów, Żurawia, Pasieki. 

 

Strefa 2b

Czechowice-Dziedzice: Bukowa do DK1, Cicha do DK1, Cichy Kącik, Drozdów, Dzięciołów, Jaskółcza, Kanarków, Kopernika do DK1, Kotulińskiego, Kukułcza, Legionów od nr 136 do nr 188, Nowa, Partyzantów, Pasieki 467,515,1706,1706/2, Pocztowa, Puszczyków, Sikorek, Zamkowa.

 

Strefa 3a

Czechowice-Dziedzice: Brzeziny do DK1,Chłopska, Cicha za DK1, Kopernika nr 34a, Kościelna, Lipowa, Mazańcowicka od nr 1 do nr 97, Płaska, Podkępie, Potoczna, Rajska, Sąsiedzka, Smocza, Spokojna, Starowiejska nr 24, Stawowa nr 106, 108, 108A, 108B, 110C, 110D, 110, 112E, 112F, 112, 116, 118, 128.

 

Strefa 3b

Czechowice-Dziedzice: Akacjowa, Bukowa za DK1, Cienista za DK1, Ciernista, Do Gajówki,   Św. Huberta, Kopernika za DK1, Lipowska za DK1, Mazańcowicka od nr 103, Myśliwska, Podrajska, Pokrewna,Potok, Przełęczna, Starowiejska, Stroma, Szuwary, Świerkowicka za DK1, Wałowa, Wiewiórcza, Zajęcza, Zaplecze, Zbijowska, Żbika, Ligota: Mazańcowicka.

 

Strefa 4a

Czechowice-Dziedzice: Dębowa, Falista, Łukasiewicza, Łukowa, Prusa, Puszkina, Szwajcarska Dolina, Ślepa, Wąska, Zabiele.

 

Strefa 4b

Czechowice-Dziedzice: Braterska, Bratnia, Dojazdowa, Dożynkowa, Jagiellońska, Klasztorna, Korczaka, Konopnickiej, Krasińskiego, Legionów od Starej Kablowni do skrzyżowania z ul. Łukasiewicza, Marzanny, Mickiewicza, Moniuszki, Sobieskiego, Sobótki, Szymanowskiego, Stawowa, Targowa, Wiankowa.

 

Strefa 5

Czechowice-Dziedzice: Barabasza (numer 37), Barlickiego, Braci Koźbów, Chrobrego, Kolejowa, Kołłątaja, Kościuszki, Krótka, ks. Piotra Skargi, Ligocka, Młyńska, Moniuszki, Niepodległości, Ogrodowa, Parkowa, Reymonta, Sienkiewicza, Studencka, Wesoła, Zacisze, Zielona, Żeromskiego

 

Strefa 6

Ligota: Burzej, Cisowa, Czarnoleska, Czechowicka, Czyżyków,  Długa, Jemiołowa, Korfantego, Miliardowicka, Modrzewiowa, Morelowa, Ochodzka, Pasieczna, Piwna, Sikorskiego, Widna, Wierzbowa, Ziołowa

 

Strefa 7a

Bronów: Azaliowa, Błękitna, Bławatków, Czyża, Gajowa, Kamieniecka, Kolorowa, Kopaniny, Kunza, Łanowa, Miodowa, Międzyrzecka, Nadbrzeżna, Olchowa, Pod Polem, Poprzeczna, Pszczelarska, Rudzicka, Siedlacka, Stawowe Pole, Szafirowa, Woźniacka, Zalesie, Zarzeczna, Zbożowa. Ligota: Bielska, Do Kanału, Dworska, Wapienicka, Woleńska, Wolna, Czarnoleska nr 7 i 8.

 

Strefa 7b

Bronów: Graniczna. Ligota: Graniczna, Księżycowa, Leszczynowa, Łabędzia, Miła, Młynarska, Nad Potokiem, Bronowska, Nadrzeczna, Na Łuku, Na Wale, Niska, Ks. Olejaka, Orla, Pańska, Podlasek, Podwale, Rolników, Spadzista, Stawiska, Śródrzeczna, Wodospadowa, Wspólna, Wypoczynkowa, Zaciszna, Zabrzeska, Zawiście, Zawodzie, Złocista.   

 

Strefa 8

Ligota: Cyprysowa, Grabowa, Gwieździsta, Jaworowa, Jesionowa, Korzeniowskiego, Mała, Nowy Świat, Ogrodników, Pod Lasem, Powstańców Śląskich, Przedszkolna, Ptasia, Słowików, Średnia, Zakątek, Zdrowa

 

Strefa 9

Czechowice-Dziedzice: Asnyka, Baduszkowej, Fredry, Hutnicza, Kasprowicza, Makuszyńskiego, Narutowicza, Norwida, Reja, Staszica, Tetmajera, Traugutta

 

Strefa 10a

Czechowice-Dziedzice: Legionów Za Dk1, Wiślana , Renarda Źródlana, Żużlowa, Węglowa, Barbary, Działkowa, Gołebia, Jasna, Liszki, Słoneczna, Równa, Boczna, Topolowa, Tęczowa ,Nad Białką , Nad Wisłą

 

Strefa 10b

Czechowice-Dziedzice: Drzymały, Grabowicka, Głowackiego, Jeżynowa, Królowej Jadwigi, Malinowa, Porzeczkowa, Truskawkowa, Poziomkowa, Agrestowa, Dolna, Górnicza, Kaniowska, Karolinki, Rumana, Przejściowa, Sadowa, Wiejska

 

Strefa 11

Czechowice-Dziedzice: Baczyńskiego, Bajeczna, Brzechwy, Cmentarna, Fałata, Gałczyńskiego, Hoża, Kasprzaka, Krzanowskiego, Lenartowicza, Ligonia, Lompy, Łagodna, Malczewskiego, Matejki, Michałowicza, Morcinka, Okrzei, Orkana, Pogodna, Polna, Radosna, Staffa, Szkolna, Witkiewicza, Wybickiego, Wysockiego, Wyspiańskiego, Zachodnia

 

Strefa 12a

Zabrzeg:  Korfantego do torów kolejowych, Mostowa, Brzoskwiniowa, Śliwkowa, Gminna, Błachuta, Ks. Wrzoła, Zakole, Majowa, Maciejowicka, Jutrzenki, Struga, Ozaista, Stadionowa, Zimowa, Jesienna, Letnia, Wiosenna, Skowronków, Świerklocz, Owocowa, Sikorskiego, Orzechowa, Wiśniowa, Czereśniowa, Broniewskiego, Al. Św. Elżbiety, Jabłoniowa

 

Strefa 12b

Zabrzeg: Waryńskiego, Leśna, Łężna, Astrów, Nadwiślańska, Wierzbowa, Grabowiec, Ochodzka, Łąkowa, Bratków, Objazdowa, Gilów, Wieczorna, Kłosowa, Południowa, Poranna, Gazdy, Pytla, Spacerowa, Grzybowa, Lisia, Jelenia ,Janoszka, Pod Jazem, Ks. Londzina, Oblaska, Do Zapory, Klimesza

Czechowice-Dziedzice: Kolista,

 

Strefa 13

Czechowice-Dziedzice: Chałupnicza (od Stawowej do DK 1), Chopina, Górna, Kolejowa (numery 1 i 3),  Kossaka, Kraszewskiego, Legionów, Marianki, Miarki, Piasta, Pionkowa (od rafinerii do wiaduktu), Pochyła, Polna (posesje odbierane od Kossaka), Słowackiego, Stalmacha, Stawowa, Strażacka, Szkolna (numer 4 B), Wenecka, Wieniawskiego, Wodna (od Stawowej do DK 1)

 

Strefa 14

Ligota:  Barwna, Bory, Burzej (posesje 19 C, 23),  Czechowicka (numer 64), Iłownicka, Koło, Kwiatowa, Makowa, Nad Jasienicą, Objazdowa, Polowa, Rakowa, Rębisko, Rybacka, Sienna, Sokoły, Tartaczna, Włościańska, Żabia

Zabrzeg: Mościska, Winogronowa,

Czechowice-Dziedzice: Księża Grobel, Brzeziny (posesje przy Wodnej), Chałupnicza (od DK 1 do Wodnej), Wodna (od DK 1 do końca), Smocza (posesje przy Wodnej)

 

W przypadku, gdy ktoś nie otrzymał harmonogramu, należy zwrócić się do właściwej firmy wywozowej (zobacz w harmonogramach):

 

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
KONTAKT
Decyzja użytkownika w zakresie plików Cookie na niniejszej stronie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące plików cookie.Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookie oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Akceptuje powyższe warunki