Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start
Kogo obejmie nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi PDF Drukuj
środa, 24 kwiecień 2013
W związku z wprowadzeniem nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi w naszej gminie informujemy, że nieruchomości niezamieszkałe nie są objęte obecnie nowym systemem. Nieruchomości te (szkoły, sklepy, firmy, obiekty użyteczności publicznej) obowiązują dotychczasowe zasady odnośnie wywozu odpadów komunalnych.
Czytaj całość...
Marsz ekologiczny przedszkolaków PDF Drukuj
wtorek, 23 kwiecień 2013
19 kwietnia br. odbył się w Czechowicach-Dziedzicach XVII MARSZ EKOLOGICZNY z okazji Dni Ziemi. O godzinie 9:30 na Placu Jana Pawła II przy fontannie przed Urzędem Miejskim zebrały się dzieci z  dziewięciu placówek naszego miasta.

>>> zdjęcia

Czytaj całość...
Bezpłatne badania analityczne PDF Drukuj
wtorek, 23 kwiecień 2013
Beskidzka Izba Pielęgniarek i Położnych w Bielsku-Białej - organizator akcji "Chwila dla Ciebie" - zaprasza mieszkańców powiatu bielskiego do skorzystania z bezpłatnych badań analitycznych w kierunku schorzeń kardiologicznych i poziomu cukru we krwi (nie trzeba być na czczo).
Czytaj całość...
Zaproszenie na warsztaty profilaktyczne PDF Drukuj
wtorek, 23 kwiecień 2013
Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach informuje, że w ramach funkcjonowania Punktu Konsultacyjnego, mieszkańcy Gminy mogą bezpłatnie uczestniczyć w cyklu warsztatów profilaktycznych pn. „Luźne rozmowy
o poważnych sprawach”
.
Czytaj całość...
LGR Bielska Kraina informuje PDF Drukuj
wtorek, 23 kwiecień 2013
Stowarzyszenie LGR Bielska Kraina informuje o rozpoczętym naborze wniosków o dofinansowanie w ramach środka 4.1 „Rozwój obszarów zależnych od rybactwa” osi priorytetowej 4 Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”.
Czytaj całość...
Zaproszenie na sesję PDF Drukuj
poniedziałek, 22 kwiecień 2013
We wtorek 23 kwietnia br. od godz. 10:00 w sali nr 305 gmachu Urzędu Miejskiego
w Czechowicach-Dziedzicach,
Plac Jana Pawła II 1
odbędzie się 

sesja Rady Miejskiej

 

Czytaj całość...
Zeznania podatkowe można złożyć raz jeszcze w budynku Urzędu Miejskiego PDF Drukuj
poniedziałek, 22 kwiecień 2013
Dziś, w poniedziałek 22 kwietnia br. w budynku Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach w godzinach 8-14 (sala 003, przyziemie) pracownik Urzędu Skarbowego przyjmuje roczne zeznania podatkowe za rok 2012 od zainteresowanych mieszkańców gminy. Serdecznie zapraszamy.
Czytaj całość...
Złożenie pierwszej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi PDF Drukuj
czwartek, 18 kwiecień 2013
W związku ze zbliżającym się terminem złożenia pierwszej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi informujemy, że w dniach od 23 kwietnia do 15 maja br. pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa będą pełnić dyżury w celu udzielenia pomocy przy wypełnieniu deklaracji.

Czytaj całość...
Uwaga - objazd! PDF Drukuj
czwartek, 18 kwiecień 2013
W związku z prowadzonymi robotami drogowymi związanymi z realizacją zadania "Remont drogi powiatowej nr 4447S, ul. Węglowa w Czechowicach-Dziedzicach", zawiadamia się, że w dniach 22-23.04.2013 oraz 25-26.04.2013 w godzinach od 8.00 do 19.00, odcinek od ul. Traugutta do ul. Ligonia, w kierunku drogi krajowej DK1 zostanie zamknięty dla ruchu kołowego.
Do drogi krajowej DK1 zostanie wyznaczony objazd.
Czytaj całość...
Uwaga! Przerwy w dostawie prądu PDF Drukuj
czwartek, 18 kwiecień 2013
TAURON Dystrybucja informuje, że ze względu na konieczność przeprowadzenia prac modernizacyjnych na sieci elektroenergetycznej, w dniach 25-26 kwietnia br. planowane są wyłączenia energii elektrycznej na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Szczegółowy wykaz ulic, na których planuje się przerwy w dostawie prądu, znajduje się poniżej.
Czytaj całość...
Uwaga! Utrudnienia PDF Drukuj
czwartek, 18 kwiecień 2013
Informuje się, że w związku z prowadzonymi pracami kanalizacyjnymi przy ul. S. Żeromskiego  pojawiły się czasowe utrudnienia  w ruchu drogowym w  okolicach  tylnego wejścia do  budynku Urzędu Miejskiego, tj.  brak  dojazdu do windy dla niepełnosprawnych  oraz czasowy brak miejsca do parkowania dla osób niepełnosprawnych .
 
Za utrudnienia przepraszamy. 
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL