Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start
Akademia Pięknego Czasu - harmonogram PDF Drukuj
wtorek, 02 luty 2010
Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach w listopadzie ubiegłego roku, powołała do życia „Akademię Pięknego Czasu”. Celem jej działania jest propagowanie wiedzy z różnych dziedzin wśród ludzi starszych, niezależnie od poziomu wykształcenia oraz statusu społecznego. Adresatami są osoby w dojrzałym wieku, mieszkańcy gminy Czechowice-Dziedzice.

Czytaj całość...
Karnawałowy Ogródek Teatralny PDF Drukuj
wtorek, 02 luty 2010
Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach serdecznie zaprasza na „Karnawałowy Ogródek Teatralny”, który odbędzie się w dniach 6-7, 12-14 lutego br. W ramach tegorocznego KOT-a zaplanowano koncert brazylijskiego bluesmana "Big Gilson", koncert zespołu "Carrantuohill" prezentującego muzykę i taniec z Irlandii oraz liczne występy muzyczne i teatralne. Program imprezy prezentujemy w rozwinięciu.


Czytaj całość...
Podsumowanie sportowego roku 2009 PDF Drukuj
wtorek, 02 luty 2010
foto: Gazeta CzechowickaW ostatni piątek stycznia w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się tradycyjna już Gala Sportu organizowana wspólnie przez Urząd Miejski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Dom Kultury oraz Gazetę Czechowicką. Patronat nad imprezą, podsumowującą sportowy rok 2009 objął Burmistrz Czechowic-Dziedzic. Zapraszamy do GALERII.

Czytaj całość...
Dopłaty do materiału siewnego PDF Drukuj
wtorek, 02 luty 2010
Agencja Rynku Rolnego uprzejmie informuje, że od 15 stycznia 2010 r. oddziały terenowe ARR rozpoczęły przyjmowanie wniosków o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie.

Czytaj całość...
Stypendyści Rady Miejskiej PDF Drukuj
poniedziałek, 01 luty 2010
W dniu 28 stycznia br. w gmachu Urzędu Miejskiego odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów dla najlepszych sportowców i  młodych naukowców,  których wyniki  i osiągnięcia przyczyniają się m.in. do promowania naszego miasta ale przede wszystkim pokazują, że pasja połączona z wytrwałością wiedzie do zdobywania najwyższych laurów.
 
Czytaj całość...
Wygraj wirtualny spacer dla Czechowic-Dziedzic PDF Drukuj
poniedziałek, 01 luty 2010
Gmina Czechowice-Dziedzice bierze udział w I edycji konkursu „Moje wirtualne miasto”, którego główną nagrodą  jest wykonanie Wirtualnego Spaceru po zwycięskim mieście w ilości aż 500 panoram! Konkurs trwa do 16 kwietnia 2010 r. O zwycięstwie zdecyduje liczba głosów oddanych na naszą gminę za pośrednictwem strony internetowej oraz liczba wysłanych SMS-ów. GŁOSUJ.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 51 52 53 Następna > Ostatnia >>

A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL