Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start
Kursowanie autobusów w okresie świątecznym PDF Drukuj
poniedziałek, 29 marzec 2010
Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach informuje o sposobie kursowania autobusów komunikacji miejskiej w okresie Świąt Wielkanocnych tj. 4 i 5 kwietnia 2010 r. Szczegółowy rozkład jazdy prezentujemy poniżej.
 
 
 
 
Czytaj całość...
Konsultacje społeczne projektu pn. "Budowa Miejskiej Sieci Teleinformatycznej" PDF Drukuj
wtorek, 23 marzec 2010

Urząd Miejski w Czechowicach - Dziedzicach podjął działania związane z opracowaniem dokumentacji dla projektu pn. „Budowa Miejskiej Sieci Teleinformatycznej w Gminie Czechowice-Dziedzice”. Celem projektu jest budowa infrastruktury szerokopasmowej na terenie gminy Czechowice-Dziedzice, co przyczyni się do zbudowania pozytywnego wizerunku nowoczesnej gminy, atrakcyjnego miejsca zamieszkania i rozwijania biznesu.

Czytaj całość...
Drużyna brydża w pierwszej lidze PDF Drukuj
piątek, 26 marzec 2010
14 marca br. czechowicka drużyna brydża sportowego CBA pokonując swojego rywala z Jaworzna  awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej – I ligi. Jako jedna z 16 najlepszych drużyn w kraju będzie reprezentowała Czechowice-Dziedzice w sezonie 2010/2011 w rozgrywkach brydżowych na szczeblu centralnym. I ligę dla Czechowic-Dziedzic wywalczyli: Jerzy Skwark, Jerzy Michałek, Jerzy Stworzewicz, Waldemar Jaworski, Marek Blat, Jacek Cholewik, Krzysztof Śliwoń, Krzysztof Tomsia. 

Czytaj całość...
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych PDF Drukuj
piątek, 26 marzec 2010
W roku 2010, wzorem lat ubiegłych, będzie przeprowadzana akcja odbierania od mieszkańców naszej Gminy odpadów wielkogabarytowych. Aby wziąć w niej udział należy wypełnić ankietę  i w terminie do 30 kwietnia 2010 r. złożyć ją w Urzędzie Miejskim w Czechowicach–Dziedzicach. 

Czytaj całość...
Światowy Dzień Zdrowia 2010 PDF Drukuj
piątek, 26 marzec 2010
Światowy Dzień Zdrowia corocznie obchodzony jest 7 kwietnia. W 2010 r. Światowy Dzień Zdrowia koncentrował się będzie na problemach zdrowotnych wynikających z urbanizacji świata. W nadchodzących 30 latach znacząca część przyrostu liczby ludności będzie miała miejsce w obszarach miejskich, co oznacza wzrost tempa urbanizacji.

Czytaj całość...
Dyżur powiatowego rzecznika konsumentów PDF Drukuj
czwartek, 11 marzec 2010
W dniu 26 marca 2010 r. tj. w piątek w godz. od 9.00 do 12.00 w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach /sala 003 – przyziemie/ dyżur będzie pełniła Irena Krzanowska – Powiatowy Rzecznik Konsumentów. Powiatowy Rzecznik Konsumentów zajmuje się ochroną konsumentów, poprzez zapewnienie bezpłatnej informacji prawnej m.in. w sprawach kupna, sprzedaży, rozwiązywania sporów między kupującymi i sprzedawcami itp.

Czytaj całość...
Poprawa komunikacji społecznej - warsztaty dla urzędników PDF Drukuj
wtorek, 23 marzec 2010
Przez dwa dni, 22 i 23 marca br.  kilkunastoosobowa grupa pracowników Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach uczestniczyła w kolejnej edycji warsztatów szkoleniowych poświęconych elektronicznym  usługom i metodom komunikacji z wykorzystaniem e-formularzy oraz e-podpisu. Warsztaty prowadzone były przez Fundację Informatyki i Zarządzania z Łodzi. Fundacja  opracowała projekt, który uzyskał wsparcie udzielone przez Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego. Celem projektu PL0225 jest poprawa komunikacji  społecznej oraz promowanie rozwoju na szczeblu lokalnym w powiatach i gminach. 
Pomoc dla zakładających firmę PDF Drukuj
poniedziałek, 22 marzec 2010

 

Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości realizuje projekt Droga do własnej firmy, w ramach którego istnieje możliwość uzyskania wsparcia doradczego i finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Czytaj całość...
Wypłata stypendiów socjalnych PDF Drukuj
poniedziałek, 22 marzec 2010

Wydział Świadczeń Społecznych Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach Pl. Jana Pawła II 1, informuje, iż

w dniu 23.03.2010 r. nastąpi wypłata stypendiów socjalnych za rok szkolny 2009/2010

Prosi się o terminowy odbiór stypendium w kasie Urzędu Miejskiego w godzinach 10:00 - 15:30.

Środowisko - likwidacja funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej PDF Drukuj
czwartek, 18 marzec 2010

 

Informuje się, że

z dniem 1 stycznia 2010 r. nastąpiła

likwidacja gminnych i powiatowych funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej

 

Czytaj całość...
Zmiana czasu pracy urzędów pocztowych PDF Drukuj
czwartek, 18 marzec 2010


Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Bielsku-Białej  informuje, iż od 15 marca br. nastąpiły zmiany czasu pracy  części placówek pocztowych zlokalizowanych na terenie Czechowic-Dziedzic
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 51 52 53 Następna > Ostatnia >>

A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL