Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start
Zaproszenie na sesję PDF Drukuj
wtorek, 19 luty 2013
W najbliższy wtorek 26 lutego br. od godz. 10:00 w sali nr 305 gmachu Urzędu Miejskiego
w Czechowicach-Dziedzicach,
Plac Jana Pawła II 1
odbędzie się

sesja Rady Miejskiej

Czytaj całość...
ARiMR ostrzega przed oszustami! PDF Drukuj
wtorek, 19 luty 2013
Do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dotarły informacje, że rolnicy z całej Polski otrzymują pisma, opatrzone logotypem łudząco podobnym do logotypu ARiMR, w których anonimowy autor zachęca do wpłacania pieniędzy na podany numer konta, w celu otrzymania dopłat bezpośrednich >>> zobacz więcej
Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert PDF Drukuj
poniedziałek, 18 luty 2013
Burmistrz Czechowic-Dziedzic informuje, że został rozstrzygnięty otwarty konkurs ofert na wsparcie zadań w 2013 r. na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice w ramach rozwoju sportu. Szczegóły w załączniku.
Uwaga! Przerwy w dostawie prądu PDF Drukuj
piątek, 15 luty 2013
TAURON Dystrybucja informuje, że ze względu na konieczność przeprowadzenia prac modernizacyjnych na sieci elektroenergetycznej, w dniach 18-24 lutego br. planowane są wyłączenia energii elektrycznej na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Szczegółowy wykaz ulic, na których planuje się przerwy w dostawie prądu, znajduje się poniżej.
Czytaj całość...
LGR informuje - dla rybaków PDF Drukuj
piątek, 15 luty 2013
LGR Bielska Kraina zaprasza na kolejne bezpłatne szkolenia dla rybaków - 18 lutego br. w Jaworzu i 28 lutego w Bestwinie. Szczegóły i inne informacje LGR >>> na stronie internetowej LGR
EkoWalentynki 2013 PDF Drukuj
piątek, 15 luty 2013
W trakcie Walentynkowej Akcji „Czechowice kochają recykling” zebrano w 5 punktach naszego miasta 125 kg baterii i rozdano 920 czerwonych lizaków, co spotkało się z ogromną życzliwością i zadowoleniem obdarowanych i prowadzących akcje gimnazjalistów.

>>> zobacz zdjęcia

Czytaj całość...
Zaproszenie na spektakl PDF Drukuj
czwartek, 14 luty 2013
"Dwie połówki pomarańczy" – czarna komedia romantyczna - już 3 marca br. w Miejskim Domu Kultury! Misternie przygotowana intryga, zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja oraz kreacje aktorskie - to wszystko już niebawem w MDK! Zapraszamy!
Czytaj całość...
Wyniki konsultacji społecznych PDF Drukuj
czwartek, 14 luty 2013
Burmistrz Czechowic-Dziedzic ogłosił wyniki konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach w sprawie przyjęcia programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice w roku 2013.
Czytaj całość...
Prestiżowa nagroda dla "Czwórki" PDF Drukuj
środa, 13 luty 2013
8 lutego br. ogłoszono zwycięzców konkursu Europejskie Nagrody eTwinning 2013 w trzech kategoriach wiekowych i sześciu kategoriach specjalnych. W zaszczytnym gronie laureatów znalazło się jedynie sześć szkół z Polski, w tym między innymi Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-Dziedzicach!
Czytaj całość...
Narodzone w INTERBLOKU PDF Drukuj
środa, 13 luty 2013
W ramach realizacji w naszej gminie Projektu INTERBLOK, w dniu 7 lutego br. zostały przeprowadzone pokazy popularyzujące naukę poprzez zabawę i eksperyment. Celem pokazów było pokazanie, że przyroda funkcjonuje jako coś prostego, łatwo zrozumiałego, co da sie poznać, opisać, wytłumaczyć…
Czytaj całość...
Zaproszenie na sesję PDF Drukuj
wtorek, 12 luty 2013
W najbliższy czwartek 14 lutego br. od godz. 16:30 w sali nr 305 gmachu Urzędu Miejskiego
w Czechowicach-Dziedzicach,
Plac Jana Pawła II 1
odbędzie się

sesja Rady Miejskiej

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL