Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow grudzień 2009 arrow XIX Zimowe Spotkania Muzyczno-Teatralne
XIX Zimowe Spotkania Muzyczno-Teatralne PDF Drukuj E-mail
czwartek, 03 grudzień 2009
W Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w dniach 4-6 grudnia odbędą się XIX Zimowe Spotkania Muzyczno-Teatralne, prezentujące rożne zjawiska w kręgu sceny zarówno profesjonalnej jak i amatorskiej. Pierwszym ich punktem będzie Krakowski Salon Poezji - "Żyłem z wami ... rzecz o Słowackim". Spektakl w wykonaniu Czechowickiego Teatru Muzycznego MOVIMENTO pod opieką artystyczną Barbary Bielaczyc będzie można zobaczyć 4 grudnia br. o godz. 18.00 w sali widowiskowej MDK. Wstęp wolny.

W sobotę, 5 grudnia o godzinie 17:30 na scenie MDK zaprezentuje  Pasję Janową G.F. Händla Czechowicki Teatr Muzyczny "Movimento", pod kierownictwem artystycznym Barbary Bielaczyc, kierownictwem muzycznym Katarzyny Rzeszutek oraz pod batutą Marceliny Dudys.

Spektakl Davida Harrowera "BLACKBIRD" w aktorskiej kreacji  Julii Kijowskiej oraz Adama Ferency odbędzie się 6 grudnia w niedzielę o godzinie 19:00.  "Po wielu latach spotykają się kobieta i mężczyzna, nad którymi ciąży związek z przeszłości, kiedy on już był dorosły, a ona 12-letnią dziewczyną. Nie chodzi tu jednak o brutalne postawienie tematu pedofilii. Sztuka szkicuje nową sytuację do starego tematu – niespełnionej miłości. Mówi o poszukiwaniu własnej tożsamości. I uwiera, jeśli chcemy za wszelką cenę odpowiedzieć na pytanie, kto w tym związku był katem, a kto ofiarą. Blackbird przypomina niedopowiedziane zdanie, a kwestie Uny są jak napisane atramentem sympatycznym – ich znaczenie ujawnia się dopiero w piekle emocji."

 

Bilety na PasjęJanową oraz Blackbird w cenie od 5 do 25 zł do nabycia w sekretariacie MDK.

< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL