Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow sierpień 2009 arrow Konsultacje dla przedsiębiorczych
Konsultacje dla przedsiębiorczych PDF Drukuj E-mail
wtorek, 04 sierpień 2009
Jest jeszcze w sierpniu szansa skorzystania z bezpłatnego doradztwa dla osób prowadzących - lub zamierzających prowadzić - działalność gospodarczą. Zapraszamy na indywidualne konsultacje w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach w ramach punktu konsultacyjnego katowickiej Regionalnej Izby Gospodarczej. W trakcie konsultacji można uzyskać informacje m.in. na temat możliwości otrzymania przez przedsiębiorców dotacji ze środków unijnych. Konsultacje maja formę indywidualnego spotkania, trwającego około pół godziny.

Najbliższy termin konsultacji to wtorek 11 sierpnia br. Kolejne spotkania planowane są dopiero pod koniec września.

Wszystkich zainteresowanych konsultacjami prosimy o kontakt z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 1, pok. 408, tel. 032 214-71-68, e-mail: ).Osoby zainteresowane najbliższym terminem, proszone są o skontaktowanie się najpóźniej do poniedziałku, 10 sierpnia br., do godz. 14.00.

Regionalny Punkt Konsultacyjny w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach działa od października ubiegłego roku. W tym czasie z bezpłatnego doradztwa skorzystało już ponad stu zainteresowanych.

 

< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL