Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow czerwiec 2013 arrow Elektroniczny Urząd Miejski - Spotkanie informacyjne połączone z warsztatami
Elektroniczny Urząd Miejski - Spotkanie informacyjne połączone z warsztatami PDF Drukuj E-mail
czwartek, 13 czerwiec 2013
W ramach projektu pn. "ADAM – Aplikacje Dla Administracji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach. Usprawnienie obsługi interesanta"  został wdrożony zintegrowany system informatyczny umożliwiający w pełni wykorzystać możliwości Systemu Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej (SEKAP).

 

 

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Oddajemy w Wasze ręce system pozwalający na elektroniczną komunikację oraz załatwianie spraw w Urzędzie Miejskim przez Internet, dostępny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wejdź na stronę i załóż skrzynkę kontaktową SEKAP.


Skrócona instrukcja jak rozpocząć pracę z systemem dostępna jest do pobrania tutaj.

Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące obsługi systemu, chcielibyście Państwo zobaczyć jak załatwiać sprawy nie wychodząc z domu to zapraszamy na spotkanie organizowane w dniach 26 i 27 czerwca. Celem spotkania jest przedstawienie krok po kroku jak założyć skrzynkę kontaktową, jak złożyć wniosek o wydanie bezpłatnego podpisu CC SEKAP oraz jak wysłać dokumenty do Urzędu.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o dokonanie rezerwacji drogą e-mailową pod adresem

 

 

 

< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL