Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow czerwiec 2013 arrow Konsultacje społeczne
Konsultacje społeczne PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 10 czerwiec 2013
Burmistrz Czechowic-Dziedzic zarządził konsultacje społeczne w sprawach zasad, warunków i trybu przyznawania nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, nagród i wyróżnień za osiągnięcie wysokich wyników sportowych oraz stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wysokie wyniki sportowe.

 

 

>>> Zarządzenie Nr 57/13 Burmistrza Czechowic-Dziedzic z dnia  7 czerwca 2013 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektu uchwały Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach w sprawie określenia szczegółowych zasad, warunków i trybu przyznawania nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz ich wysokości.
>>> projekt uchwały
>>> wniosek

>>> Zarządzenie Nr 58 /13 Burmistrza Czechowic-Dziedzic z dnia 7 czerwca 2013 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r.  o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektu uchwały Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach w sprawie określenia szczegółowych zasad, warunków i trybu przyznawania nagród i wyróżnień, ich rodzajów oraz wysokości za osiągnięcie wysokich wyników sportowych.
>>> projekt uchwały
>>> wniosek

>>> Zarządzenie Nr 59/13  Burmistrza Czechowic-Dziedzic z dnia 7 czerwca 2013 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r.  o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektu uchwały Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach
w sprawie szczegółowych zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wysokie wyniki sportowe.

>>> projekt uchwały
>>> wniosek

 

 

 

 

 

< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL