Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow czerwiec 2013 arrow Podsumowanie sportowego roku 2012 w gminie z kadrą polskich skoczków
Podsumowanie sportowego roku 2012 w gminie z kadrą polskich skoczków PDF Drukuj E-mail
piątek, 07 czerwiec 2013

5 czerwca br. odbyła się Gala Sportu 2013. Podczas gali zostały podsumowane osiągnięcia czechowickich sportowców w sporcie szkolnym, drużynowym i indywidualnym. Gośćmi honorowymi gali byli członkowie polskiej kadry narodowej w skokach narciarskich wraz z trenerem Łukaszem Kruczkiem!

 

 


>>> zobacz zdjęcia
(fot. Magdalena Żaczek-Paszek http://fotografiaczechowice.jimdo.com/)

 

WYNIKI:

1) KATEGORIA: Sport szkolny

a) zespołowy (wyróżnienia)
Szkolna drużyna dziewcząt w tenisie stołowym Szkoły Podstawowej nr 3 w Ligocie (Fołta Monika, Furtak Kinga, Kopeć Katarzyna)
Szkolna drużyna dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych Szkoły Podstawowej nr 1 w Ligocie (Grzebelec Aleksandra, Kominek Karina, Biernat Marcelina, Biernat Angelika, Drobik Arleta, Majcherek Kamila)
Szkolna drużyna siatkówki dziewcząt Gimnazjum nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach (Babiarz Paulina, Lasota Natalia, Adamczyk Marlena, Wróbel Kinga, Krywult Klaudyna)

b) indywidualny (wyróżnienia)
Oliwia Kwaśniak – mini piłka siatkowa, piłka ręczna, czwórbój
Adrian Hołdys – mini piłka ręczna, siatkowa, czwórbój
Bartłomiej Gajda – mini piłka siatkowa, czwórbój

c) Emil Buchta - specjalne wyróżnienie za wieloletnią pracę trenerską i wkład w wychowanie kilku pokoleń sportowców w Gminie Czechowice-Dziedzice



2) KATEGORIA: Kwalifikowany sport zespołowy

Wyróżnienia:
Miejskie Towarzystwo Sportowe „Winner” - zespół siakówki męskiej
Miejski Klub Sportowy – sekcja siatkówki dziewcząt
Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „Trójka”- drużyna piłkarska młodzików starszych

Zwycięzca:
Miejskie Towarzystwo Sportowe – Winner



3) KATEGORIA: Kwalifikowany sport indywidualny

Wyróżnienia:
Paweł Wawrzyczek, Marta Wykupil, Jakub Wójcik – judo
Marcel Marszałek, Karolina Bumbar, Oliwia Kwaśniak, Kamila Przemyk, Elżbieta Głogowska, Wiktoria Szlagor - lekkoatletyka
Mikołaj Wrzoł – tenis ziemny
Robert Szatanik – Tang Soo Do
Tomasz Dzida, Michał Przemyk -piłka nożna
Łukasz Goryl, Mirosław Sojka – saneczkarstwo
Damian Kulig – ciężary
Marcin Ryszka – pływanie

Zwycięzca:
Paweł Wawrzyczek - judo (SPORTOWA INDYWIDUALNOŚĆ ROKU 2013)

 

WYNIKI PLEBISCYTU "GAZETY CZECHOWICKIEJ":

1. Paweł Wójcik (judo)
2. Paulina Paszek (kajakarstwo)
3. Kamila Przemyk (lekkoatletyka)
4. Paweł Wawrzyczek (judo)
5. Michał Przemyk (piłka nożna)
6. Monika Fołta (tenis stołowy)
7. Ewelina Pilarz, Justyna Iskrzycka (kajakarstwo)
8. Justyna Surowiecka (koszykówka)
9. Karolina Bumbar (lekkoatletyka)
10. Weronika Przebinda (siatkówka) 
 
Najpopularniejszym trenerem została Agata Krywult - MTS Winner 

 _________________

 

Organizatorzy: Czechowicka Rada Sportu, MOSiR, MDK, Urząd Miejski, Gazeta Czechowicka. 

 

 

 

 

< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL