Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow luty 2013 arrow Konkurs o tytuł Czechosława 2013
Konkurs o tytuł Czechosława 2013 PDF Drukuj E-mail
wtorek, 26 luty 2013
Celem konkursu jest wyłonienie i uhonorowanie wyróżniających się firm w Gminie Czechowice-Dziedzice, promocja przedsiębiorczości oraz dobrych praktyk i etycznych postaw w biznesie. W konkursie mogą brać udział przedsiębiorcy działający na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: Produkcja i budownictwo oraz Handel i usługi. Od początku lutego trwa nabór zgłoszeń w konkursie. Termin ich składania uległ wydłużeniu i upływa 7 marca 2013 r.

 

 

 

 

 

Nagrodą dla zwycięzców obu kategorii jest dyplom potwierdzający otrzymanie tytułu oraz okolicznościowa statuetka – Czechosław. Etymologia nazwy statuetki oddaje sens nagrody: Czechosław to osoba sławiąca Czechowice-Dziedzice. Jest to nagroda dla firm, które są naszą chlubą i które poprzez budowę własnej marki przyczyniają się do kreowania pozytywnego wizerunku całej gminy. Elegancka i krocząca naprzód postać symbolizuje solidność działania oraz aktywną i etyczną postawę laureata nagrody. Strój Czechosława nawiązuje do przełomu XIX i XX w. – epoki, w której rozpoczął się nowy rozdział w dziejach rolniczej wcześniej ziemi, na której wyrosły Czechowice-Dziedzice.

Zwycięski tytuł przyzna Kapituła Konkursu, którą tworzą reprezentanci środowiska gospodarczego, władz samorządowych, pozarządowych organizacji społecznych oraz instytucji otoczenia biznesu działających na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Kapituła Konkursu na podstawie dostarczonych materiałów oraz posiadanej wiedzy dokona oceny firm, które wezmą udział w konkursie.

Ocena odbędzie się w oparciu o następujące kryteria:
a.    wpływ firmy na budowę pozytywnego wizerunku Gminy Czechowice-Dziedzice,
b.    udział firmy w życiu społecznym Gminy Czechowice-Dziedzice,
c.    etyka prowadzenia działalności gospodarczej,
d.    atrakcyjność oferty rynkowej,
e.    znaczenie i pozycja konkurencyjna na rynku.

Termin składania zgłoszeń w konkursie upływa 7 marca br.
Zgłoszenia należy składać w sekretariacie konkursu, tj. Wydziale Strategii, Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 3/3.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 12 kwietnia 2013 r.

Zapoznaj się z warunkami konkursu:


Przeczytaj:
>>> regulamin

Pobierz:
>>> kartę zgłoszenia

 

 

 

< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL