Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow luty 2013 arrow Cyfryzacja telewizji w województwie śląskim. Zniknie sygnał analogowy
Cyfryzacja telewizji w województwie śląskim. Zniknie sygnał analogowy PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 25 luty 2013
Województwo Śląskie jest w przededniu cyfryzacji telewizji, która polega na zmianie sygnału nadawania ze starego - analogowego na nowy cyfrowy. Zakończenie emisji analogowego sygnału telewizji na terenie województwa będzie przebiegało w trzech etapach. 19 marca br. sygnał analogowy zostanie wyłączony na obszarze Beskidu Śląskiego i Żywieckiego. Bądź gotowy na cyfrowy odbiór telewizji!

>>> zobacz ulotkę

 

 

 

Kolejne wyłączenie nastąpi 22 kwietnia i obejmie swym zasięgiem teren Częstochowy i północne obszary województwa śląskiego. Cyfryzacja telewizji naziemnej w województwie śląskim zakończy się 20 maja br. - wówczas nastąpi wyłączenie naziemnego sygnału analogowego w Katowicach i centralnej części naszego województwa. Proces cyfryzacji wymaga dostosowania odbiorników telewizyjnych starego typu do odbioru sygnału cyfrowego.

Funkcjonuje też bezpłatna infolinia 800 007 788, dzięki której można otrzymać niezbędną pomoc - np. w postaci informacji w temacie dostosowania swojego odbiornika telewizyjnego do odbioru naziemnego sygnału cyfrowego. Infolinia ta jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00.

Wszelkie niezbędne informacje na temat cyfryzacji telewizji naziemnej dostępne są również na stronie internetowej www.cyfryzacja.gov.pl

 

 

 

 

< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL