Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow wrzesień 2012 arrow Projekt zakończony
Projekt zakończony PDF Drukuj E-mail
piątek, 28 wrzesień 2012
W dniu wczorajszym (27.09 br.) odbyła się konferencja zamykająca projekt „Jak cię widzą, tak cię piszą – Identyfikacja Wizualna Czechowic-Dziedzic w Euroregionie Beskidy”, na który Gmina Czechowice-Dziedzice pozyskała ponad 100 tys. zł, co stanowi 95% kosztów kwalifikowanych.

 

 

 

 


Pozyskane środki pochodzą z Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013.

Podczas konferencji, w której udział brali przedstawiciele czeskiego partnera (Miasta Orlova), liczni zaproszeni goście oraz dziennikarze, podsumowano projekt oraz zaprezentowano owoce trwającego ponad rok projektu w postaci Programu Promocji Czechowic-Dziedzic w Euroregionie Beskidy na lata 2012-2017, logotyp wybrany w konkursie, profesjonalnej księgi wizualizacji nowo przyjętego logotypu oraz gadżetów promujących Czechowice-Dziedzice.
Warto przypomnieć, że czynny udział w projekcie brali również mieszkańcy Czechowic-Dziedzic. Konsultacje do Programu Promocji Czechowic-Dziedzic w Euroregionie Beskidy na lata 2012-2017 prowadzone były nie tylko w terenie lecz również przez internet. Mieszkańcy mieli również możliwość przedstawienia swoich koncepcji logotypu oraz gadżetu promującego nasze miasto, biorąc udział w otwartych konkursach.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z konferencji kończącej projekt „Jak cię widzą, tak cię piszą – Identyfikacja Wizualna Czechowic-Dziedzic w Euroregionie Beskidy” oraz zapoznania się z prezentacją.

 

 

 

< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL