Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow wrzesień 2012 arrow Rozpoczęcie naboru dzieci do Żłobka Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach
Rozpoczęcie naboru dzieci do Żłobka Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach PDF Drukuj E-mail
piątek, 07 wrzesień 2012
W związku z planowanym na październik 2012 r. uruchomieniem działalności Żłobka Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach (mieszczącego się przy ul. Mickiewicza 19) we wrześniu br. zostanie przeprowadzony nabór dzieci do placówki. W sumie, do żłobka zostanie przyjętych 35 dzieci.

 

 

 

Karty zgłoszenia dziecka do placówki można pobierać od 10 września br. w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach przy Placu Jana Pawła II, w sekretariacie Ośrodka Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Kolejowej 37 oraz ze strony internetowej Urzędu Miejskiego. Wypełnione karty wraz z załącznikami należy złożyć nie później niż do dnia 20 września br. osobiście tylko w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach lub przesłać drogą pocztową na adres Urzędu Miejskiego. W przypadku zgłoszenia drogą pocztową brany pod uwagę będzie dzień doręczenia.

WAŻNE!
Dokumenty należy składać w zaklejonych i opisanych kopertach.
Treść opisu: "Nabór dzieci do Żłobka Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach na rok 2012."Nabór dzieci zostanie przeprowadzony komisyjnie do dnia 25 września 2012 r.

>>> pobierz: karta zgłoszenia  *doc  |  *pdf

>>> zobacz Zarządzenie Nr 145/12 Burmistrza Czechowic-Dziedzic z dnia 6 września 2012 r.w sprawie zatwierdzenia regulaminu naboru do Żłobka Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach i powołania komisji przeprowadzającej nabór

W pierwszej kolejności do Żłobka przyjęte zostaną dzieci, których oboje rodzice pracują w pełnym wymiarze czasu pracy, uczą się w systemie dziennym lub  są osobami niepełnosprawnymi w stopniu umiarkowanym lub znacznym. Pierwszeństwo przy przyjęciu będą miały dzieci wychowujące się w rodzinach wielodzietnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL