Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow kwiecień 2012 arrow Konkurs na gadżet Czechowic-Dziedzic
Konkurs na gadżet Czechowic-Dziedzic PDF Drukuj E-mail
czwartek, 26 kwiecień 2012
Burmistrz Czechowic-Dziedzic ogłasza po raz drugi konkurs na projekt gadżetu, który będzie w ciekawy i inspirujący sposób promował Czechowice-Dziedzice w Euroregionie Beskidy. Termin nadsyłania prac mija 18 czerwca 2012 r. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna!!!

 

 

 

Konkurs ma charakter otwarty, bezpłatny i międzynarodowy.

Skierowany jest do wszystkich kreatywnych osób, które cenią m. in. nowoczesne wzornictwo przedmiotów użytkowych. Gadżet powinien jednoznacznie kojarzyć się z miastem, wyrażać jego lokalny potencjał, unikatowy charakter i aspiracje oraz odzwierciedlać hasło: „Czechowice-Dziedzice. Miasto z zapałem”. Od projektantów oczekujemy niestandardowego i innowacyjnego podejścia do tematu. Nagrodzony projekt będzie sygnowany nazwiskiem zwycięzcy, a także zostanie wdrożony do masowej produkcji i wykorzystywany na szeroką skalę podczas promocji Czechowic-Dziedzic. 

Prace mogą być realizowane zarówno indywidualnie jak i zespołowo.

Projekty można przesłać pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach,  Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice lub dostarczyć osobiście na biuro podawcze Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Konkurs na opracowanie projektu gadżetu promującego Czechowice-Dziedzice”.


Załączniki:
regulamin konkursu
karta zgłoszenia konkursowego (*doc)


Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Wydział Strategii, Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, tel. 032 214-71-93, e-mail:

 

 

< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL