Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow listopad 2011 arrow Konkurs na logo Czechowic-Dziedzic
Konkurs na logo Czechowic-Dziedzic PDF Drukuj E-mail
wtorek, 29 listopad 2011
Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, którego przedmiotem jest

opracowanie logo miasta w postaci znaku graficznego. Termin nadsyłania prac mija 19 grudnia 2011 r. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna!!!

 

 

 Wybrane logo stanowić będzie podstawowy element promujący markę miasta i stanie się oficjalną częścią identyfikacji wizualnej Czechowic-Dziedzic. Przeznaczony będzie do celów promocyjnych, reklamowych, popularyzatorskich, korespondencyjnych itp.

Logo Czechowic-Dziedzic powinno jednoznacznie kojarzyć się z miastem, wyrażać jego charakter i aspiracje oraz odzwierciedlać hasło: „Czechowice-Dziedzice. Miasto z zapałem”. Projekty powinny dawać możliwość ich wszechstronnego wykorzystywania na wszelkich drukach firmowych, wizytówkach, bilbordach, banerach, reklamach świetlnych, gadżetach oraz rozmaitych formach przestrzennych.

Prace mogą być realizowane zarówno indywidualnie jak i zespołowo. W dowolnej technice i z wykorzystaniem wielu kolorów. Każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę projektów. Projekty można przesłać pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach,  Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice lub dostarczyć osobiście na biuro podawcze Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach,  Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Konkurs na opracowanie znaku graficznego – logo Czechowic-Dziedzic” .

Poniżej mogą Państwo pobrać kartę zgłoszeń, wytyczne z Programu Promocji Czechowic-Dziedzic w Euroregionie Beskidy na lata 2012 – 2017  oraz regulamin, w którym znajdą się dokładne informacje o konkursie:

1.    regulamin konkursu
2.    załącznik nr 1 - karta zgłoszenia
3.    załącznik nr 2 - wytyczne z Programu Promocji Czechowic-Dziedzic w Euroregionie Beskidy na lata 2012–2017


 

< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL