Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow lipiec 2011 arrow Konsultacje dla przedsiębiorców
Konsultacje dla przedsiębiorców PDF Drukuj E-mail
czwartek, 07 lipiec 2011
We wtorki 12 i 26 lipca br. w Urzędzie Miejskim odbędą się
konsultacje dla przedsiębiorców oraz dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarcząUdział w konsultacjach jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się

 

 

 

W Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach można uzyskać informacje związane z dotacjami i innymi formami wsparcia dostępnymi dla przedsiębiorstw oraz dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.
 
Dyżur Regionalnego Punktu Konsultacyjnego prowadzony będzie przez specjalistów Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Udzielają oni bezpłatnych konsultacji, które są indywidualne i mają charakter bezpośredniej rozmowy z zainteresowaną osobą. Z doradztwa w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach skorzystało już prawie 500 osób.

Najbliższe konsultacje odbędą się we wtorek 12 lipca br.

Udział w konsultacjach jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się – wystarczy kontakt telefoniczny lub przez e-mail (w tym przypadku w treści wiadomości należy koniecznie podać swoje imię, nazwisko i nr telefonu). O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt
- najpóźniej do poniedziałku, 11 lipca, do godz. 13.00 - z Wydziałem Strategii, Rozwoju i Promocji (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Pl. Jana Pawła II 3/3, tel. 32 214-71-68, e-mail:

 

 

 

 

< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL