Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow marzec 2011 arrow Już za tydzień - nowy numer Biuletynu Samorządowego
Już za tydzień - nowy numer Biuletynu Samorządowego PDF Drukuj E-mail
środa, 09 marzec 2011

Już w przyszłą środę ukaże się

nowy numer
Biuletynu Samorządowego
Czechowic-Dziedzic
(nr 1-2/2011)

A w nim m. in. o tegorocznym budżecie, inwestycjach w 2011 roku, SMS-owym systemie powiadamiania mieszkańców w naszej Gminie, konkursie "Czechosław 2011" oraz tradycyjny raport z sesji Rady Miejskiej wraz z planami pracy komisji stałych w 2011 r. Ponadto, statystyczne podsumowanie poprzedniego roku w MBP, artykuły o profilaktyce przeciwalkoholowej i wsparciu dla rybaków, fotorelacja z wyprawy Romana Dzidy na Antarktydę oraz zdjęcia ze Złotych Godów, jak również materiał historyczny o początkach teatru w Czechowicach.

 

 

W związku z licznymi zapytaniami, w tym miejscu trzeba wyjaśnić, że w tym roku - w związku z oszczędnościami w Gminie - środki budżetowe przeznaczone na biuletyn są mniejsze o ponad połowę w stosunku do środków zeszłorocznych, toteż Biuletyn Samorządowy ukazywać będzie się w niezmienionej szacie i formie, lecz już nie raz na miesiąc lecz co dwa miesiące. Bieżące informacje, komunikaty i zapowiedzi dotyczące działalności Urzędu Miejskiego i Gminy Czechowice-Dziedzice są na bieżąco aktualizowane na oficjalnej stronie internetowej Gminy i Urzędu Miejskiego

www.czechowice-dziedzice.pl

do której przeglądania serdecznie zapraszamy, natomiast w Biuletynie Samorządowym - z racji mniejszej częstotliwości wydawania - ukazywać się będą informacje głównie o charakterze relacyjnym i kronikarskim.

W tym roku kalendarzowym ukaże się sześć numerów biuletynu.  

 

 


 

< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL