Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow luty 2011 arrow Konkurs o tytuł CZECHOSŁAW 2011
Konkurs o tytuł CZECHOSŁAW 2011 PDF Drukuj E-mail
środa, 23 luty 2011

Burmistrz Czechowic-Dziedzic
ogłasza otwarty

konkurs o tytuł
CZECHOSŁAW 2011

Celem konkursu jest wyłonienie i uhonorowanie firm w Gminie Czechowice-Dziedzice, promocja przedsiębiorczości oraz dobrych praktyk i etycznych postaw w biznesie.
W konkursie mogą brać udział przedsiębiorcy działający na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia udziału w konkursie oraz dostarczenie wypełnionej karty do sekretariatu konkursu w terminie
do 21 marca
2011 r. włącznie.

 

 

Czechowice-Dziedzice rozwinęły się dzięki przedsiębiorcom, którzy od ponad stu lat aktywnie uczestniczą w życiu miasta, inwestując tu swoją wiedzę, czas i pieniądze. Ideą konkursu o tytuł CZECHOSŁAW 2011 jest uhonorowanie wysiłku firm w sposób szczególny wyróżniających się swoją działalnością, udziałem i zaangażowaniem w życiu społecznym Gminy Czechowice-Dziedzice i etyczną postawą na konkurencyjnym rynku.

Tytuł CZECHOSŁAW 2011 przyzna Kapituła Konkursu, którą tworzą reprezentanci środowiska gospodarczego, władz samorządowych, pozarządowych organizacji społecznych oraz instytucji otoczenia biznesu działających na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Kapituła Konkursu na podstawie dostarczonych materiałów oraz posiadanej wiedzy dokona oceny firm, które wezmą udział w konkursie.


Ocena odbędzie się w oparciu o następujące kryteria:
a.    wpływ firmy na budowę pozytywnego wizerunku Gminy Czechowice-Dziedzice,
b.    udział firmy w życiu społecznym Gminy Czechowice-Dziedzice,
c.    etyka prowadzenia działalności gospodarczej,
d.    atrakcyjność oferty rynkowej,
e.    znaczenie i pozycja konkurencyjna na rynku.

Konkurs o tytuł CZECHOSŁAW 2011 odbywa się w dwóch kategoriach: Produkcja i budownictwo oraz Handel i usługi. Nagrodą dla zwycięzców obu kategorii jest dyplom potwierdzający otrzymanie tytułu oraz okolicznościowa statuetka – Czechosław. Etymologia nazwy statuetki oddaje sens nagrody: Czechosław – jako sławiący Czechowice-Dziedzice. To nagroda dla firm, które są naszą chlubą i które poprzez budowę własnej marki przyczyniają się do kreowania pozytywnego wizerunku całej gminy. Elegancka i krocząca naprzód postać symbolizuje solidność działania oraz aktywną i etyczną postawę laureata nagrody. Strój Czechosława nawiązuje do przełomu XIX i XX w. – epoki, w której rozpoczął się nowy rozdział w dziejach rolniczej dotąd ziemi, na której wyrosły Czechowice-Dziedzice. Autorem wykonanej z brązu i opartej na marmurowej podstawie statuetki Czechosława jest krakowski rzeźbiarz Marek Stankiewicz.

W konkursie mogą brać udział przedsiębiorcy działający na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia udziału w konkursie oraz dostarczenie wypełnionej karty do sekretariatu konkursu w terminie do 21 marca 2011 r. włącznie. Każda firma może samodzielnie wziąć udział w konkursie, może także zostać zgłoszona przez inną osobę fizyczną - mieszkańca Gminy Czechowice-Dziedzice lub przez inną osobę prawną z siedzibą na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Przedsiębiorcy nie zgłoszeni osobiście potwierdzają swój udział pisemnie lub za pomocą korespondencji elektronicznej. Potwierdzenie takie – w formie wypełnionej karty zgłoszenia - wymagane jest dla ważności uczestnictwa.Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie jego wyników i wręczenie nagród laureatom planowane jest 28 kwietnia 2011 r. podczas uroczystej gali.


Informacji dotyczących konkursu o tytuł CZECHOSŁAW 2011 w Gminie Czechowice-Dziedzice udziela sekretariat konkursu:
Wydział Strategii, Rozwoju i Promocji
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
Plac Jana Pawła II 3/3
tel. 32  214 71 68
e-mail:

 

 

Zapoznaj się z warunkami  konkursu:

< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL