Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow luty 2011 arrow Już w piątek - IV Gala Sportu Czechowic-Dziedzic
Już w piątek - IV Gala Sportu Czechowic-Dziedzic PDF Drukuj E-mail
czwartek, 03 luty 2011

W piątek 4 lutego br. w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się
IV Gala Sportu
W programie m. in. rozstrzygnięcie plebiscytu na Trenera i Sportowca Roku 2010 oraz Sportowe Wydarzenie Roku 2010

 

 

 


Początek Gali o godz. 15:30

W programie:

  • podsumowanie sportowych osiągnięć Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach oraz Szkolnego Związku Sportowego
  • rozstrzygnięcie plebiscytu: Trener i Sportowiec Roku 2010 oraz Sportowego Wydarzenia Roku 2010
  • podsumowanie głosowania internautów
  • występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej
  • pokaz karate sekcji Romana Kruszeckiego

 

Organizatorzy:

  • Gazeta Czechowicka
  • Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach
  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach


Patronat:
Burmistrz Czechowic-Dziedzic, Starosta Bielski, Młodzieżowa Rada Miejska, MDK, MOSiR, portal czecho.pl, Gazeta Czechowicka

Sponsorzy:
Alchemia Smaków, Pasmanitex, Vita Life, Auto Mar – instalacje gazowe (Puszkina 6), Mini delikatesy – Marzena Pawlik, Lewiatan Beskidy – ul. Jagiellońska, CA Sport Broker.

 

Kandydaci do nagrody „Sportowiec roku 2010”:

  • Michał Adamus (piłka nożna; zawodnik kardy śląska)
  • Rafał Antoniewski (szachy, arcymistrz szachowy)
  • Karolina Banach (saneczkarstwo; I miejsce w letnich MP seniorek)
  • Mateusz Banach (saneczkarstwo; wielokrotny medalista MP młodzików)
  • Marcin Durkalec (lekkoatletyka; I miejsce w MP w biegach górskich)
  • Jakub Gola/Mateusz Borgieł (kajakarstwo; II miejsce w MP młodzików w C2 – 2000m)
  • Łukasz Goryl (saneczkarstwo; II miejsce w letnich MP seniorów)
  • Jakub Hałas (pływanie; wielokrotny medalista MP osób niepełnosprawnych)
  • Karolina Hałas (lekkoatletyka; I miejsce w MP młodziczek w biegach górskich)
  • Bartosz Jonkisz (kajakarstwo; I miejsce w MP juniorów w K-1 500 m)
  • Marcin Londzin (lekkoatletyka; wielokrotny medalista MP zrzeszenia LZS)
  • Marcel Marszałek (lekkoatletyka; III miejsce w MP młodzików w biegach górskich)
  • Paweł Michałek (sporty walki; II miejsce w MP w MMA)
  • Dawid Ogrodzki (sporty walki; I miejsce w turnieju juniorów Hadaka-Waza)
  • Paulina Paszek/Justyna Iskrzycka (kajakarstwo; II miejsce w MP młodziczek K2 – 2000m)
  • Arkadiusz Pilarz (kajak polo: I miejsce w MP juniorów)
  • Kacper Polok (szachy, medalista Szachowej Ligi Podbeskidzia)
  • Tomasz Przybyła (saneczkarstwo; III miejsce w letnich MP juniorów)
  • Marcin Ryszka (pływanie; wielokrotny medalista MP osób niepełnosprawnych)
  • Jakub Rdzanek (lekkoatletyka; III miejsce w MP juniorów młodszych w biegach górskich)
  • Grzegorz Słabiak (judo; II miejsce w MP juniorów młodszych)
  • Mirosław Sojka (saneczkarstwo; I miejsce w letnich MP juniorów)
  • Bogusław Tyl (judo; MP Masters)
  • Marzena Wala (kajak polo; IV miejsce w MŚ)
  • Paweł Wawrzyczek (judo; I miejsce w MP juniorów młodszych)
  • Marta Wykupil (judo; III miejsce w MP juniorów młodszych)
  • Mateusz Żyła (piłka nożna; zawodnik I-ligowego TS Podbeskidzie)



 

< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL