Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow październik 2008 arrow Bezbramkowy remis meczu V ligii okręgowej
Bezbramkowy remis meczu V ligii okręgowej PDF Drukuj E-mail
środa, 22 październik 2008
MRKSWyjazd piłkarzy MRKS-u Czechowice (stroje biało-czerwone) 19 października br. do Cięciny,  nie należał do udanych. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Gospodarze - Świt Cięcina - w dotychczasowych spotkaniach zdobyli tylko 6 punktów. Trener Ryszard Kłusek przed spotkaniem ostrzegał, że jest to zespół grający solidny futbol.

Potwierdziło się to w niedzielnym meczu. Czechowiczanie byli tłem dla przeciwników. Niewiele brakło, aby spotkanie zakończyło się sukcesem gospodarzy, lecz dzielnie w bramce radził sobie bramkarz naszego zespołu. Ponadto czechowiczanie mecz kończyli w dziesiątkę, gdyż boisko musiał opuścić Błasiak, za czerwoną kartkę. W tabeli na pozycję lidera powrócił zespół Czarnych-Górala Żywiec, nasza ekipa pozostaje na czwartym miejscu, tracąc do „górali” 3 punkty.


MRKS Czechowice 25 października br. podejmował będzie kolejnego beniaminka ligi okręgowej – Zaporę Wapienica. Początek spotkania na stadionie miejskim o godzinie 15.00.

Świt Cięcina - MRKS Czechowice-Dziedzice 0:0
Skład MRKS: Droździk – Maciejewski, Żagan (61. Michalik), Lisewski, Gola (80. Koziełek), Wilczek, Gąsiorek, Szędzielarz, Piesiur (78. Łoś), G. Sztorc, Błasiak (60 min. czerwona kartka za dwie żółte).
(mrks)
< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL