Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow październik 2008 arrow Po raz czwarty złota patera w rękach czechowickich lekkoatletów
Po raz czwarty złota patera w rękach czechowickich lekkoatletów PDF Drukuj E-mail
wtorek, 14 październik 2008
PucharW dniu 12 października br. w Chorzowie zostały wręczone puchary Ministra Oświaty za tegoroczny ogólnopolski cykl biegów przełajowych. W wyniku podsumowania 8 biegów wiosenno-jesiennych MOSiR Czechowice zwyciężył we wszystkich kategoriach, zarówno w szkołach podstawowych, gimnazjach a także w szkołach średnich ( 3 puchary). Zapraszamy do Galerii.

- Cykl biegów rozpoczął się z początkiem br. w Siemianowicach, kolejne biegi miały miejsce w Dąbrowie Górniczej, Czeladzi, Piekarach Ślaskich, Cieszynie, Sosnowcu, Świętochłowicach i Chorzowie. Finałowy bieg odbył się w Chorzowie skąd przywieźliśmy puchary i złotą paterę. W zawodach wzięło udział 25 drużyn z całej Polski - mówi instruktor lekkiej atletyki MOSiR Jan Kobędza.

Ponadto po raz czwarty biegacze MOSIR-u zdobyli Paterę Polska - Dziennik Zachodni i Śląskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Katowice edycja 2008. Najlepszymi biegaczami w swoich kategoriach zostali: Angelika Pazur i Krzysztof Kajstura w kategorii podstawówek, Paulina Kretschmer i Marcin Londzin w gimnazjach, Agata Chrzanowska i Maciej Bierczak w szkołach średnich.

< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl