Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow luty 2010 arrow Wygraj wirtualny spacer dla Czechowic-Dziedzic
Wygraj wirtualny spacer dla Czechowic-Dziedzic PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 01 luty 2010
Gmina Czechowice-Dziedzice bierze udział w I edycji konkursu „Moje wirtualne miasto”, którego główną nagrodą  jest wykonanie Wirtualnego Spaceru po zwycięskim mieście w ilości aż 500 panoram! Konkurs trwa do 16 kwietnia 2010 r. O zwycięstwie zdecyduje liczba głosów oddanych na naszą gminę za pośrednictwem strony internetowej oraz liczba wysłanych SMS-ów. GŁOSUJ.

Każdy, kto posiada adres e-mail, może oddać swój głos na wybrane miasto. Internauta może zagłosować na jedno miasto w ciągu tygodnia podając swój adres e-mail, na który organizator będzie automatycznie wysyłać link uwierzytelniający z potwierdzeniem głosu. Należy pamiętać, że głos ważny jest tylko, gdy Internauta potwierdzi go linkiem zawartym w wiadomości e-mail.
 
Dodatkowo, aby zwiększyć nasze szanse na wygraną, można również głosować wysyłając SMS o treści: AT.VTOUR.161 na numer 71068 (koszt wysłania SMS: 1,22 zł z VAT).

Do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody dla miasta:
  • I nagroda – wykonanie wirtualnego spaceru po mieście w ilości 500 szt. oraz 1000 szt. płyt CD z wirtualnym spacerem – wartość nagrody 46.000,00 zł
  • II nagroda – wykonanie wirtualnego spaceru po mieście w ilości 300 szt. – wartość nagrody 30.000,00 zł
  • III nagroda – wykonanie wirtualnego spaceru po mieście w ilości 150 szt.  – wartość nagrody 17.500,00 zł.
Nagrody specjalne
Z uwagi na nierówne szanse małych miast i gmin w stosunku do uczestniczących w konkursie największych miast polskich organizator konkursu wprowadził nagrody specjalne w kategoriach miast do 50 tys. mieszkańców, małych miasteczek jak i gmin wiejskich.

Kategoria gmin miejsko-wiejskich:
  • 1 miejsce - wykonanie wirtualnego spaceru w ilości 150 panoram,
  • 2 miejsce - wykonanie 100 panoram sferycznych.
WIRTUALNE MIASTO to unikalny sposób promocji multimedialnej, to krok w przyszłość dzięki WIRTUALNYM SPACEROM i możliwości poznawania uroków miasta, jego zabytków i najważniejszych atrakcji bez wychodzenia z domu. Wirtualne spacery są dziś jednym z najbardziej pożądanych form promocji miast w Internecie i nowoczesnych mediach. To świetny pomysł na pokazanie miasta z jak najlepszej strony zarówno turystom jak i samym mieszkańcom.

Organizatorem konkursu jest firma 2M SYSTEM z siedzibą w Krzeszowicach.
 
Serdecznie zapraszamy do oddania głosu na Gminę Czechowice-Dziedzice. Na naszej stronie internetowej www.czechowice-dziedzice.pl został zamieszczony banner reklamowy z napisem „Głosuj na Czechowice-Dziedzice”, gdzie poprzez kliknięcie w niego i wpisanie e-maila można oddać głos na naszą Gminę.
< Poprzedni   Następny >
A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL