Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego CZechowice - Dziedzice
brak flash
Start
Nowy serwis internetowy gminy PDF Drukuj
czwartek, 20 czerwiec 2013

Od 20 czerwca 2013 r. zapraszamy na 

nowy serwis internetowy gminy >>>

Niniejszy serwis ma charakter wyłącznie archiwalny

(poniżej)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komunikat UM PDF Drukuj
wtorek, 18 czerwiec 2013
Wydział Świadczeń Społecznych Urzędu Miejskiego informuje, iż 20 czerwca br. nastąpi wypłata kolejnej transzy stypendium socjalnego w kasie Urzędu w godz. 10-17 za okres od 01.04.2013 do 30.06.2013.
Konsultacje dla przedsiębiorców PDF Drukuj
poniedziałek, 17 czerwiec 2013
W każdą trzecią środę miesiąca w godzinach od 9 do 13 w budynku Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach można uzyskać bezpłatne informacje na temat rozpoczynania i prowadzenia działalności gospodarczej.

>>> zobacz plakat i ulotkę

Czytaj całość...
Konferencja "Program eTwinning w województwie śląskim" PDF Drukuj
poniedziałek, 17 czerwiec 2013
W środę 12 czerwca br. w Sali Marmurowej Sejmu Śląskiego odbyła się konferencja połączona z prezentacją osiągnięć dwunastu szkół z województwa śląskiego realizujących europejski program eTwinning, zorganizowana przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.
Czytaj całość...
120-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabrzegu PDF Drukuj
poniedziałek, 17 czerwiec 2013
Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrzegu zaprasza na drugą część obchodów 120-lecia OSP (22 czerwca br.). W programie liczne pokazy, turnieje, konkursy i zawody o tematyce strażackiej i sportowej. Zapraszamy!
Czytaj całość...
Zaproszenie na szkolenia PDF Drukuj
poniedziałek, 17 czerwiec 2013
TimmP.pl zaprasza na certyfikowane szkolenia praktyczne z zakresu e-marketingu i pozyskiwania klientów w ramach projektu POKL "Transfer Innowacji dla mikro i małych przedsiębiorstw na Śląsku" które organizowane są w Bielsku-Białej.
Czytaj całość...
Ulica Górnicza - zmiana organizacji ruchu (od 17 czerwca) PDF Drukuj
piątek, 14 czerwiec 2013
Wydział Inwestycji i Zarządu Drogami Urzędu Miejskiego informuje, że od dnia 17 czerwca br. będzie obowiązywać zmieniona organizacja ruchu (zmiana kierunków na poszczególnych jezdniach) na odcinku ul. Górniczej od skrzyżowania z drogą ul. Węglową w kierunku PG SILESIA i lotniska do skrzyżowania z ul. Nad Wisłą i przejazdu kolejowego.
Czytaj całość...
Nie zwlekaj, przyłącz się do kanalizacji! PDF Drukuj
piątek, 14 czerwiec 2013
Gmina Czechowice-Dziedzice oraz Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Spółka z o. o. realizują budowę sieci kanalizacji sanitarnej w gminie. Należy jednak pamiętać, że zgodnie z obowiązującym prawem po wybudowaniu sieci kanalizacji właściciele nieruchomości mają obowiązek podłączyć swoje posesje do niej na własny koszt.
Czytaj całość...
Elektroniczny Urząd Miejski - Spotkanie informacyjne połączone z warsztatami PDF Drukuj
czwartek, 13 czerwiec 2013
W ramach projektu pn. "ADAM – Aplikacje Dla Administracji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach. Usprawnienie obsługi interesanta"  został wdrożony zintegrowany system informatyczny umożliwiający w pełni wykorzystać możliwości Systemu Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej (SEKAP).
Czytaj całość...
Komunikat dla rolników - zmiany w dopłatach do materiału siewnego PDF Drukuj
czwartek, 13 czerwiec 2013
Od 13 czerwca br. ulegają zmianie zapisy w warunkach uzyskania dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany w ramach pomocy de minimis w rolnictwie. Rolnicy będą mogli ubiegać się również o dopłatę z tytułu zużycia do siewu materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany soi oraz pszenicy twardej.
Czytaj całość...
Konkurs na najlepsze prace magisterskie dotyczące gospodarki odpadami opakowaniowymi PDF Drukuj
czwartek, 13 czerwiec 2013
Rekopol Organizacja Odzysku SA zaprasza studentów i absolwentów uczelni wyższych do udziału w konkursie na najlepsze prace magisterskie dotyczące gospodarki odpadami opakowaniowymi, w którym pula nagród wynosi 30 tys. zł. Zgłoszenia tylko do 30 czerwca br.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

A- A+
BIP Czechowice - Dziedzice
 

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon: 032 214-71-10, Fax: 032 214-71-52, um@um.czechowice-dziedzice.pl

strony internetowe CANEUM.PL