header image
Start arrow ARTYKUŁY ARCHIWALNE arrow czerwiec 2008 arrow W sobotę kąpielisko otwarte MOSiR będzie BEZPŁATNE!!!
W sobotę kąpielisko otwarte MOSiR będzie BEZPŁATNE!!! PDF Drukuj
piątek, 13 czerwiec 2008
W sobotę, 14 czerwca 2008 r.  w dniu
SPORT MUSIC FESTIVAL CZECHOWICE_DZIEDZICE 2008
wejście na kąpielisko otwarte MOSiR
jest  BEZPŁATNE

W drugi dzień SPORT MUSIC FESTIVAL CZECHOWICE-DZIEDZICE  2008 czeka nas  sporo sportowych atrakcji, zaczynamy już o godz. 8.00 zawodami pływackimi szkół podstawowych i gimnazjalnych, które odbędą się na krytej pływalni WODNIK. Również o godz. 8.00  rozpoczną się zawody sekcji MKS judo na sali treningowej przy miejskim kąpielisku.
Miłośników piłki siatkowej plażowej zachęcamy do kibicowania młodzieży  szkół średnich w turnieju, który rozpocznie się o godz. 9.00 (boisko obok mosirka).O godz. 10.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią (lodowisko)  turniej piłki nożnej rozegrają uczniowie szkół  podstawowych i gimnazjalnych, pół godziny później o godz. 10.30  w sportowe szranki staną zawodnicy tenisa stołowego szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Także na terenie MOSiR (Kąpielisko otwarte)  odbędą się zawody open siatkowej piłki plażowej oraz otwarty turniej piłki nożnej. Oba turniej rozpoczną się o godz.  14.00.
O godz. 16.00 w sali gimnastycznej  Szkoły Podstawowej nr 4 odbędzie się mecz piłki siatkowej: drużyna OFS-MOSiR contra „reszta miasta” .

UWAGA NIESPODZIANKA!
 Dla uczestników rozgrywek sportowych oraz mieszkańców, którzy przyjdą w sobotę na kąpielisko MOSiR zaśpiewa STACHURSKI!

< Poprzedni   Następny >
Zegar
Dzisiaj jest ..
22 lipca 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Maria, Magdalena
Do końca roku zostało 163 dni.
Gościmy
Aktualnie jest 2 gości online