header image
Start arrow PROFILAKTYKA-GKRPA arrow AKTUALNOSCI
AKTUALNOSCI PDF Drukuj
piątek, 06 czerwiec 2008
W miesiącu czerwcu na zlecenie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych została opracowana Diagnoza Problemów Uzależnień i Innych Zagrożeń Społecznych dla Miasta i Gminy Czechowice - Dziedzice. Badania przeprowadzone zostały przez firmę "Ekspertyzy Edukacja Terapia- EKSTER" z Opolna Zdroju.
Przy konstruowaniu raportu oparto się na analizie danych udostępnionych przez Urząd Miejski w Czechowicach - Dziedzicach, Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Policję. Na terenie gminy przeprowadzono też badania ankietowe w szkołach, a także przeprowadzono sondę uliczną z udziałem 100 losowo wybranych, dorosłych mieszkańców miasta.
 
 
*************************************************************************************************
Najbliższe posiedzenie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych odbędzie się w dniu 10 września ( środa) o godzinie 17.00 w budynku Świetlicy "Zatoka" (ul. Słowackiego 34a). Wszystkich zainteresowanych ZAPRASZAMY.

*************************************************************************************************

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w czasie Kryterium Ulicznego organizowanego w ramach Sport Miusic Festiwal w dniu 14.06.2008r. prezentowała specjalne gogle symulujące upojenie alkoholowe. Tym samym przestrzegaliśmy przed siadaniem za kierownicę pod wpływem alkoholu!
Zegar
Dzisiaj jest ..
21 września 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Hipolit, Mateusz
Do końca roku zostało 102 dni.
Gościmy
Aktualnie jest 6 gości online